Wynajem kampera w Polsce

Podróż kamperem dostarczy Państwu niepowtarzalnych i różnorodnych wrażeń.

Historia pozostawiła swój ślad w miastach, miasteczkach, które stały się niewątpliwie wielką atrakcją turystyczną. Niektóre z nich pieczołowicie odrestaurowane,  nie straciły jednak charakteru minionych stuleci m. in. Warszawa, Wrocław, Gdańsk czy Kraków, który przyciąga niezwykłą atmosferą królewskiego miasta.
Do woli można rozkoszować się i odkrywać walory tych miast.

Mają Państwo ochotę na prawdziwy wypoczynek?

Proponujemy zacząć podróż od wybrzeża Morza Bałtyckiego. W malowniczo usytuowanych kurortach można w pełni korzystać z walorów środowiska nadmorskiego, ofert programów odnowy biologicznej jak również zadbać o zdrowie. Kontynuując  podróż w głąb kraju, dojeżdżamy do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, następnie przez środkową Polskę zbliżamy się do pasma polskich Tatr. Góry te oferują wiele możliwości  do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów, wspinaczki, jak również turystyki pieszej. To jeszcze nie wszystko. W Polsce znajdują się 23 Parki Narodowe, które można podziwiać o każdej porze roku i zawsze zachwycą bogactwem niezwykłych roślin i zwierząt.
Nudzić się w Polsce? Nie, to niemożliwe. Polacy są postrzegani jako naród szanujący swoje zwyczaje i tradycje, lecz także serdeczny, towarzyski, lubiący się bawić.
Szczególnie latem odbywa się w Polsce wiele prestiżowych festiwali, koncertów i imprez kulturalnych. Polska dysponuje bardzo dobrze rozwiniętą strukturą kempingową, około 220 kempingów. Jest więc idealnym miejscem na wynajem i podróż kamperem.

Potrawy przyrządzane prosto z serca.

Poszczególne regiony mogą pochwalić się miejscowymi smakołykami i tradycyjną kuchnią.
Polskie potrawy słyną z niepowtarzalnego smaku, a to za sprawą doboru przypraw oraz staropolskich receptur. Przygotowane z wielką pasją na bazie zdrowych produktów pochodzących za zwyczaj z własnych hodowli i gospodarstw. 

Jeśli Państwo poczuli chęć podróży do Polski, to wystarczy wypożyczyć kampera w McRent i zobaczyć to wszystko na własne oczy!

Twoje punkty McRent w Polska

Top